Nova odložila vysílání detektivního seriálu Případy mimořádné Marty

St, 26.10.2022 - 22:25 (redaktor Richard Spitzer )

Televize Nova plánovala do letošního podzimního vysílání zařadit osmidílný seriál Příběhy mimořádné Marty, ve němž Tatiana Dyková ztělesňuje konzultantku, která se stává členkou vyšetřovacího týmu vedeného Romanem Zachem. Podle anotace je Marta (Dyková) inteligentní a osobitá matka tří dětí postrádající respekt k jakýmkoliv autoritám a s policií nechce mít za žádnou cenu nic společného. Ráda však zasahuje do věcí a posouvá je kupředu, takže když jí policejní náčelnice nabídne pozici konzultantky na oddělení vražd, po krátkém váhání přijme. Spolu s upjatým kapitánem Kreinerem (Zach) a jeho týmem začíná s osobitostí sobě vlastní rozplétat komplikované případy vražd.

Seriál, který v sobě údajně kombinuje napětí, detektivku a humor, má dva režiséry. Tím prvním je držitel tří Českých lvů Marek Najbrt (Protektor, Čertí brko, Kancelář Blaník), druhým pak Tomáš Pavlíček (Chata na prodej, Parádně pokecal). Kromě Dykové a Zacha se v seriálu objeví například Anita Krausová (policejní náčelnice), Jiří Svoboda, Táňa Malíková (vyšetřovatelé), Matěj Hádek (Martin bývalý manžel) a Jan Novotný.

Plánovaná televizní premiéra byla ovšem posunuta až na první polovinu příštího roku a letos bude seriál uveden pouze na Voyo. Zde bude každý týden publikována jedna epizoda seriálu. Místo Příběhů mimořádné Marty zařadí Nova do vysílání reprízované díly seriálu Policie Modrava (jehož nové epizody se však aktuálně vysílají).

Zdroj: MediaGuru